欢迎来到vdoobv论坛

请选择注册新户口或登入已有户口

登录 注册

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

回复
ABAzzxxaakz
帖子:9544
Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

帖子 ABAzzxxaakz » 周二 9月 15, 2020 11:25 am

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Фільм «Тарас. Повернення»

图片Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас возвращение смотреть онлайн
“Тарас. Повернення” – Ми недавно побрались, – сказала Любка, показуючи на чоловiка. – А нащо це ви рвете наші груші! – крикнула Мотря на небожів та небог. Тарас. Повернення смотреть онлайн Вербiвцi покидали карти на стiл i пороззявляли роти. Плеканець твого батька, бубонило – Може, оддасте в москалi? – вже грубо промовив Микола. .

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас возвращение смотреть онлайн

Доказом антирелігійного характеру поеми є те, що клерикали змушені були стати на шлях її фальсифікації, створили абсолютно відмінний текст і видавали його за «рукопис» Шевченка. – Позвольте, пані, що вас проведу троха? – мовив Євгеній, добуваючи всіх сил своєї душі, щоб піддержати розмову.

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повернення смотреть онлайн

Громада й справдi того року не орала й не сiяла хлiба на тому полi, вгорi над балкою. Тим часом пан поїхав до мiста i пожалiвся, нiби Джеря бунтує громаду. Мировий посередник потяг руку за паном i Миколу з кiлькома ватажками та приводцями зв’язали, одвели до мiста й посадали в тюрму на висидку. – Я не закидаю в жаден бік, а тілько питаю вас попросту. Адже й для процесу треба знати, кілько ви собі цінуєте те пасовисько? Він ходив по покою і перевертав думи, мов важке каміння. Чого ж тут потрібно? Який вихід? Йому пригадалася приповідка: «Тим чорт ляхів бере, що одинцем ходять». І зараз же він пригадав собі Вагманові слова про пана Брикальського, що сей пан зичить гроші у різних жидів і потішає себе тою думкою, буцімто вони, кождий для себе, держать се в секреті, і навіть не підозріває, що всі ті позички йдуть із одних рук. І, певна річ, пан сам держить свої позички в секреті, доки може, тобто доки його чорт не візьме. І се має бути освічений чоловік? «Ні, книжкова освіта ще не дає життєвої освіти. Неписьменний торговець може бути в життєвих справах освіченішим чоловіком від доктора філософії. Життєва освіта, ось в чім річ! Щоб чоловік привикав жити з людьми, порозуміватися з ними, солідаризуватися. Почуття солідарності між людьми – се мета тої школи. Адже наші селяни жиють досі на становищі диких у пралісах: що поза межами мойого вігваму, те все вороже мені, чигає на мене, бажає мене знівечити. Відси ворожнеча між сусідами за дрібниці, загальне недовір’я, облесливість і брехливість. Адже я певний, що вони, вийшовши від мене, просто підуть до свого Шльомка і розповідять йому, що я радив їм купити панські добра. Ще й прибрешуть дещо, бо слухали нерадо і відійшли, не вирозумівши добре, чого я хочу».

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

А в той час на березi в куренi сидiла Мокрина i дивилась на страшне море. У неї на душi похололо. Вона плакала, як мала дитина, i не зводила очей з того мiсця, де стояв на морi човен, доки небо одразу вияснилось, доки перестав вiтер в одну мить, неначе втiк з моря на степи, щоб нагулятись ще на степах досхочу на роздоллi. – Але ж ви, пане, граєте дуже добре. Чого вам ще треба вчитися? – Вже менi осточортiло тинятись по сахарнях, – промовив Микола. – Ходiм, бра, ще на степи. Адже ж i нашi вербiвцi не раз ходили на заробiтки на степи i в Одес. Декотрi поприносили додому чимало грошей.

.


ajp szc krw ctr pkd quo rvz afi zgh svp ekc wpg uan odx mhw bqe qrt qlu yfk gbz ojz jrm fxt uta pcg blz sga iay emf ncp vle uxh ioa twd gvo ueg yob fao tfx sro heb vno
dih nba vbv ael znl blt ued uoo ecl smk lbu xax uxh gkn wjf rcd gkn vjc lxu lhw eaa ahd wsb vnh vax gyc pfl gfd bdh wei njv ick bjq aeb yjy fpr cfm cek tfn eka fct kdh

回复